Implanty zębów bez wiercenia

by Super User
Hits: 242

 

Bardzo inwazyjnym zabiegiem jest wprowadzanie implantów zębów. Jednak ostatnia oferta firmy sumara-implanty.info.pl , na którą natrafiłem przekonała mnie, że technologia mocno się rozwija. Również jeżeli chodzi o tak wydawałoby się niszową dziedzinę jaką są implanty zębów. Kraków jest miejscem działania tej firmy i używa ona technologi, która nie wymaga wiercenia.

 

W jaki sposób powstają implanty zębów?

 

Kraków i większe miasta oferują często takie nowe technologie. Jednak wiele osób zastanawia się w jaki sposób taka klinika w np. Krakowie może wykonać zabieg bez wiercenia.

 

Do wmontowywania implantów zębów są wykorzystywane nowe technologie.

 

Do wmontowywania implantów zębów są wykorzystywane nowe technologie, które wykorzystują mikro-drgania i ultradźwięki. Jest to metoda znacznie mniej inwazyjna i bardziej przyjemniejsza niż tradycyjne wiercenie. Niestety jest ona zwykle zarezerwowana dla większych miejscowości takich jak np. Kraków. Jednak według mnie warto nawet jechać specjalnie np. do Krakowa, żeby wprowadzić implanty zębów w mniej inwazyjny sposób. Zwłaszcza jeżeli jest się osobą, która ma problem z gojeniem się ran.

 

Wprowadzanie implantów zębów dzięki ultradźwiękom i mikro-drganiom daje możliwości zdecydowanie bardziej precyzyjnego i bezpieczniejszego zabiegu. Ponadto wiąże się z mniejszymi dolegliwościami po zabiegu dla pacjenta. Dlatego właśnie według mnie jest to zabieg godny uwagi.